Chmielowy Weekend

Chmielowy Weekend

Piwo to najstarszy i najczęściej spożywany napój alkoholowy oraz trzeci po wodzie i herbacie najbardziej popularny napój na świecie.

Od dziesiątek lat, Lubelszczyzna słynie z produkcji nieodłącznego substytutu, nadającego wyrazistości złotego trunku - CHMIELU!.

Nasz Hotel wspiera lokalnych i regionalnych piwowarów - wysoka jakość i unikatowy smak to główne wytyczne, którymi kierujemy się wprowadzając piwne nowości w naszej ofercie gastronomicznej. Chcemy tym samym przybliżyć naszym Gościom i mieszkańcom naszego miasta unikatowe walory regionalnych produktów. W swojej ofercie posiadamy jako jedyni w regionie BROWAR BEER LAB w trzech odsłonach:

  • BEER LAB RUBIO jasne piwo górnej fermentacj, alk. 6,4%
  • BEER LAB ESTILO jasne piwo dolnej fermentacji, alk. 5,2%
  • BEER LAB DESIR ciemne piwo górnej ferementacji, alk. 5,6%

W naszej ofercie można również spróbować rzemieślniczyć piw jak Browar Jagiełlo /Lager, Vienna Lager, Pilsner/ czy piwa Nałęczowskiego w wersji jasnej i ciemnej.

Oczywiście nie mogło w naszej ofercie zabraknąć wyjątkowego browaru z bogatą tradycją! PERŁA ważona od kilkudziesieciu lat przy Bernardyńskiej 15 w Lublinie trunek to jedna z ważniejszych historii naszego miasta. Dostępna u Nas PERŁA EXPORT, JASNE RZEŚKIE, KOŻLAK.

Jesteśmy również autorem projektu Chmielowe Love, dzięki któremu Nasi Goście mogą odkrywać tajemnice powstawania piwa!.

W związku z Międzynarodowym Dniem Piwa zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na CHMIELOWY WEEKEND!

Od 3.08 do 5.08 w godz. od 13:00 do 22:30 zapraszamy nie tylko na degustacja naszych lokalnych i regionalnych browarów ale również na SPECJALNE CHMIELOWE MENU naszego SZEFA KUCHNI. Do każdego dania z naszej karty PIWO w PREZENCIE!*

*PERŁA EXPORT 30cl.

Zapraszamy na świętowanie w iście chmielowym stylu do In Between Hotel!

Zapisz się na newsletter

Zapisz się do newslettera, a przy zapisie otrzymasz 20zł zniżki na każdą rezerwację online!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij